Fortnite IO

Fortnite IO

Oyun dünyasına bomba gibi düşen Bayşanslı Battle Royal türü son yıllarda yerini sağlamlaştırarak yükselmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra her oyuncunun bu oyun türüne ulaşma şansı olmayabiliyor. Özellikle bilgisayar toplamanın artık zor olduğu bu zamanlarda oyuncular farklı oyun türlerine yönelebiliyor. Bu noktada karşımıza Fortnite.io olarak da bilinen zombsroyale.io sistemi iyi olmayan oyuncuların yardımına koşmakta. Tudorbet Oyun mekanikleri birebir aynı olmasına rağmen çok basit 2 boyutlu grafikleri ile her türlü cihazda çalıştırmak mümkün. Oyun ilk seferlerde oynayanlar için karışık gelebilir. Fakat daha öncesinde PUBG ya da Fortnite oynamış kişiler için işler gayet kolay olacaktır.

Fortnite.io Kazanma Taktikleri Nedir?

Oyunun başında Fortnite’da olduğu gibi bir alana atılarak başlıyoruz. Burada otobüsten ya da uçaktan atılma durumu yok haritada rastgele bir noktaya atılarak başlıyoruz. Hızlıca etraftaki rakipleri de kollayarak Bahsine eşya ve silah toplamaya başlamak gerekiyor. Oyun içinde bol miktarda farklı silah mevcut. Bunların arasında tabanca olduğu gibi aynı zamanda pompalı tüfekler, uzun namlulu tüfekler ve daha pek çok seçenek var. Düşürdüğümüz silahların ayrıca kendi içerisinde kalite farkları da söz konusu. Bahsine Oyun ilerledikçe mavi alanlardan da kaçmamız gerekiyor. Bahsine Oyuncular “gaz” denen bu alana yakalandıkları takdirde çok hızlıca can kaybı yaşayacaklardır. Bundan ötürü alanın kapandığı yönlere doğru ilerlemek ve bu esnada diğer oyuncuları da öldürerek hayatta kalan tek kişi olmak oyunun ana hedefi. Fortnite.io öğrenilmesi kolay ancak ustalaşması zaman alan bir oyun o yüzden kazanmak için aceleniz olmasın. Bahsine sosyal medya üzerinden güncel giriş linkine ulaşabilirsiniz.

Pasgol sitesi kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir.

Zombs Royale Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için bilgisayarınıza her hangi bir program yüklemeniz gerekmemektedir. Betnbet internet sayfası üzerinden oynanabilen oyun bu yönüyle de pek çok kullanıcıyı sevindirmekte. Kazansana Pek çok farklı yerden oynayabileceğiniz oyun aynı serverları kullandığı için farklı sitelerden aynı oyuncularla kapışmanız mümkün. Ayrıca sitemizden de hemen Zombs Royale oynama şansınız da var. Fortnite.io Oyna tıklayarak tek hamlede oyuna bağlanıp bu sınırsız eğlenceye katılmanız işten bile değil. Pasgol oyunu ayrıca mobil cihazlardan da oynamak mümkün. Hem IOS hem de android cihazlardan oyunu istediğiniz an istediğiniz yerden indirebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınıza indirmeden önce Fortnite Nedir konusudan daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.